Według matuszek nie jest jeszcze jasne,

Według matuszek nie jest jeszcze jasne,Czy tę sytuację należy rozwiązać, przywracając młodych ludzi do szkół, czy kierując ich do pracy ponadto działalność szkół, urzędów pracy, centrów doradczych, pracowników terenowych i organizacji non-profit jest nieskoordynowana i rozdrobniona ta sprawa jest zarządzana przez Ministerstwa Edukacji i pracy dodał niewiele wiemy o najmniej wykształconej klasie społecznej naszego społeczeństwa!.

Jakie opinie mają nasi współobywatele z NAJNIŻSZYM wykształceniem czy to prawda, że łatwo nimi manipulować politycznie i mają skłonność do ksenofobii i rasizmu W ostatnich kilku wyborach powiedziano, że to ludzie o najniższym wykształceniu, ale także o najniższych dochodach, skłaniają się ku populistom i ksenofobii.

Chciałbym się spierać z tym mitem powiedział Tomasz torzycki z Diakonii czeskiego kościoła braterskiego w programie za i przeciw Według torzyczki problem polega na tym, że myśleliśmy, że grupa ludzi, określana terminem proletariat, z deindustrializacją zniknie.

Ale była wciśnięta w ciemne zakamarki fabryk i fabryk,

Ale była wciśnięta w ciemne zakamarki fabryk i fabryk,Azainteresowanie pracą z nią jakoś zniknęło Mówię o ubóstwie robotniczym i tym, że jeśli spojrzymy na przykład na związki zawodowe, bardzo mało zależy na tym, aby ludzie na tych stanowiskach zostali włączeni do struktur, w których mogliby w jakiś sposób zrealizować tę optymistyczną wizję proletariatu, którą znamy od XIX wieku.

Wiek problem polega na tym, że ubóstwo robotnicze nadal będzie istnieć, a jeśli nie znajdziemy narzędzia do integracji tych ludzi i ich potomków ze społeczeństwem, wówczas napięcia społeczne i problemy w gospodarce będą rosły. Tomasz Torzycka ekspert uważa, że konieczne jest wyeliminowanie nierówności, które istnieją w społeczeństwie i powodują napięcia. Szkoła mogła pomóc, ale mówi się, że jest jedną z winowajców tego stanu.

Cały nasz system edukacji, nasz system szkolny, który raczej dyscyplinuje ludzi niż ich kształci, od dawna doprowadził do niezdolności do podejmowania samodzielnych decyzji. Klasyfikujemy dzieci jako bydło w piątej klasie i na podstawie bardzo złych testów już wtedy podejmujemy decyzję o nich krytykował Tomasz torzycka.

Filozof Martin profant zauważył, że tendencje do ksenofobii i rasizmu przenikają społeczeństwo niezależnie od poziomu wykształcenia ta cecha dotyczy osób z wykształceniem średnim i niższym, z pewnością nie jest to mała grupa osób z wykształceniem podstawowym dziś szkoła jest jedyną instytucją.

Która jest w stanie przezwyciężyć to piętno,

Czego tak naprawdę chcemy od edukacji powszechnej. Martin Profant Filozof zgadza się, że w Czechach istnieje duża grupa ludzi, którzy muszą być traktowani poważnie przez tych, którzy myślą, że podejmują decyzje. Uważa to również za główną przyczynę obecnego stanu edukacji nasza edukacja tworzy, z dobrej woli iz czystym sumieniem, dość szeroką grupę ludzi, którzy są stygmatyzowani!.

Stworzyliśmy system szkolny i indywidualną ocenę w taki sposób, że jeśli ktoś ma podstawowe wykształcenie, jest lemple to bardzo niebezpieczna sytuacja, ostrzegł profant. Przebudowaliśmy szkoły, aby przepisywały ludzi nie jako ludzi, ale jako materiał do użytku społecznego dopiero w latach 80. z biegiem lat doszło do tego, że przeważali nad tymi, którzy mieli przynajmniej pewne wykształcenie Do tego czasu zwyczajowo posiadano wykształcenie podstawowe dzisiaj jest do góry nogami i mamy około ośmiu procent 30-latków, którzy nie mają wykształcenia innego niż podstawowy musimy chcieć tylko jednej rzeczy od szkoły przygotować ludzi, aby mogli żyć godnym życiem podsumował Martin profant.

Ukończyłem obowiązkową szkołę w wieku 8 lat klasa, ponieważ jestem w klasie wynik powtarza się również po ukończeniu 8 klasy porzuciłem Szkołę Podstawową w pierwszej klasie. Czy jest jakiś sposób, w jaki mogę uzupełnić moje podstawowe wykształcenie artykuł 55 ustawy o oświacie przewiduje możliwość dodatkowego kształcenia podstawowego.

W przypadku osób, które nie uzyskały wykształcenia podstawowego, szkoła podstawowa i gimnazjum, w porozumieniu z fundatorem i organem regionalnym, może zorganizować kursy kształcenia podstawowego zgodnie z ramowym programem kształcenia podstawowego. Wskazane jest, aby zapytać w Wydziale Edukacji Urzędu Wojewódzkiego lub w odpowiednim urzędzie miasta, które szkoły w regionie zapewniają kursy w celu uzyskania podstawowego wykształcenia.