Utrata masy ciała, szczególnie szybko, nigdy nie była łatwa. Odkryj kilka prostych sztuczek, aby zrobić to we właściwy i zdrowy sposób.

 • Uważaj, aby nie stracić masy mięśniowej
 • Zachowaj nawodnienie
 • Nie pomijaj posiłków
 • Ogranicz węglowodany
 • Bądź aktywny

W ilu tuż przed latem, ważnym wydarzeniem, a raczej jako czynnik motywujący do lepszego radzenia sobie z długą drogą, szukają szybkiej, szybkiej utraty wagi, prawie do granic cudowności? Ilu z nich zastanawia się, jak szybko schudnąć, ale szczególnie trwałe?

Cóż, jeśli jest odpowiednio monitorowany, możesz poradzić sobie z tymi zmianami w najlepszy możliwy sposób, bez uszczerbku dla zdrowia, a przede wszystkim bez odzyskiwania funtów utraconych podczas pierwszej pizzy. Poniżej proste vademecum i kilka kluczowych sztuczek, aby jak najlepiej poradzić sobie z szybką utratą wagi.

Uważaj, aby nie stracić masy mięśniowej

Uważaj, aby nie stracić masy mięśniowejPierwszą i najważniejszą sztuczką, która pomoże nam odnieść sukces w szybkim odchudzaniu, upewnisz się, aby nie stracić masy mięśniowej. Utrata masy mięśniowej, która z pewnością wpłynie na Twoją wagę, szybko ją obniżając, negatywnie wpłynie na twój metabolizm, nieodwracalnie go pogarszając.

Zwróć uwagę na pojawienie się zimna, nieporozumienia, zmęczenie wczesnym rankiem, trudności z zasypianiem wieczorem… mogą to być pierwsze dzwonki alarmowe o utracie mięśni.

Skonsultuj się raczej z dietetykiem: poprzez Skuteczne odchudzanie  ukierunkowane, nieinwazyjne egzaminy będziesz w stanie sprawdzić stan zdrowia mięśni. Zamiast tego, aby lepiej radzić sobie z szybką utratą wagi bez uszczerbku dla masy mięśniowej, ćwicz codziennie, spożywaj odpowiednią ilość dziennego białka, a przede wszystkim pij.

Ważne jest, aby zapewnić szybkie i zdrowe odchudzanie, aby faktycznie pić odpowiednią ilość wody. Oprócz tego, że możesz pozbyć się nadmiaru płynów, pobrana woda pozwoli Ci:

 • lepsze wykorzystanie przyjmowanych składników odżywczych;
 • utrzymuj zdrowe mięśnie;
 • wspomaganie metabolizmu;
 • zmniejszyć uczucie apetytu;
 • aby uniknąć nieprzyjemnych spadków.

Dlatego pamiętaj, aby spożywać co najmniej 2 litry wody dziennie.

Nie pomijaj posiłków

Nie pomijaj posiłkówJednym z najpoważniejszych błędów, gdy myślisz o radzeniu sobie z szybką utratą wagi, jest szybkie lub pomijanie jedzenia: utrata masy ciała poprzez jedzenie nie jest utopią, jeśli dobrze się odżywiasz.

Natomiast na etapach szybkiej utraty wagi ważne jest rozdrobnienie jak największej ilości jedzenia, aby zwiększyć efekt metaboliczny jedzenia i wydać więcej energii na trawienie. Odpowiednie przekąski pozwolą Ci również zachować integralność metaboliczną, a tym bardziej nie być głodnym.

Na każdym etapie szybkiej utraty wagi konieczne jest ograniczenie węglowodanów. Nie jest to bardzo trudne, na przykład możesz:

 • zastąp makaron na lunch sałatką z tuńczykiem, niskotłuszczowym serem lub bresaola lub indykiem;
 • zastąp przekąskę suszonymi owocami lub ciemną czekoladą 90%%;
 • zawsze spożywaj drugie danie na obiad, któremu towarzyszy bogata przystawka warzywna wzbogacona nasionami oleistymi;
 • zamień Klasyczne mleko i ciasteczka na śniadanie z zieloną herbatą i owocami sezonowymi.

Uważaj jednak, aby stopniowo ponownie wprowadzać węglowodany po zakończeniu tej fazy, w przeciwnym razie ryzyko odzyskania części utraconej wagi będzie wysokie. Na etapach reintrodukcji węglowodanów zawsze preferujesz produkty pełnoziarniste i ziarna zbóż.

Jeśli Sport nigdy nie był częścią twojego życia, przynajmniej upewnij się, że jesteś” normalnie ” aktywny. Każda szanująca się utrata wagi, szczególnie jeśli jest szybka, powinna liczyć się z wydatkami energetycznymi związanymi z aktywnością fizyczną.

Spróbuj zacząć od:

 • Dziesięć tysięcy codziennych kroków, które należy wykonać najlepiej wcześnie rano;
 • Wspinać się i schodzić po schodach pieszo;
 • Używać roweru, a nie Samochodu;
 • Poświęć 15 minut swojego czasu na ćwiczenia na wolnym ciele.

Być może będzie to dobry czas na aktywność fizyczną w codziennym życiu.

Jak schudnąć na brzuchu

Jak schudnąć na brzuchuPo zbilansowanej diecie jest podstawą, z którą można powiązać różne mity aktywności fizycznej, zarówno tlenowej, jak i beztlenowej, aby schudnąć na brzuchu. Ale musisz zrozumieć, jakie są rzeczywiste potrzeby twojego ciała i stan zdrowia, aby działać skutecznie.

Odchudzanie bioder jest możliwe poprzez przyjęcie zdrowej diety i regularne wykonywanie aktywności fizycznej zarówno aerobowej, jak i beztlenowej, z ukierunkowanymi ćwiczeniami, takimi jak przysiady, rzuty i kroki.

Jak zawsze, odchudzanie bioder to zestaw ukierunkowanej aktywności fizycznej, diety i ćwiczeń, a także masaże i zabiegi, które mogą pomóc spuścić nadmiar płynów i sprawić, że będą szczuplejsze i lżejsze.

Aby zmniejszyć słynne “uchwyty miłości”, dieta odgrywa kluczową rolę: Minimalizuj napoje gazowane i alkohol, unikaj tłustych i słonych potraw oraz preferuj produkty pełnoziarniste, gotowane na parze lub grillowane, szczekające porcje owoców i warzyw.

Aby utrzymać szczupłe ramiona i sprawić, by były stonowane, trening odgrywa kluczową rolę: ćwiczenie ukierunkowanych i konkretnych ćwiczeń, zarówno w domu, jak i na siłowni, stymuluje biceps i triceps oraz rozrzedza tkankę tłuszczową. Oto najlepsze.